banner6

Başkan Yücel’e teşekkür plaketi

banner18

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e Gönül Kemal Reisoğlu İlkokulu’nda yapılan çalışmalar nedeniyle teşekkür plaketi verildi.

banner94
Başkan Yücel’e teşekkür plaketi
01 Mart 2019 Cuma 17:28

Okul bahçesi kötü durumda olan Gönül Kemal Reisoğlu İlkokulu’nda geçtiğimiz günlerde Alanya Belediyesi yeni bir çalışma başlatmıştı. Yapılan çalışmalar kapsamında okul bahçesi yenilenerek öğrencilere uygun bir hale getirildi. Okul Yönetiminin isteğini kırmayarak çalışmaların başlama talimatını veren Adem Murat Yücel, bugün okulu ziyaret etti. Yapılan çalışmaların tamamlandığını bizzat gören Başkan Yücel’e öğrenciler büyük bir ilgi gösterdiler. Okul bahçelerini düzenleyen Başkan Yücel’e sarılmak için adeta sıraya giren öğrencilerin ilgisine kayıtsız kalmayan Yücel, miniklerle bolca vakit geçirdi. Okul yönetimi yapılan çalışmalar nedeniyle Başkan Yücel’e teşekkür plaketi takdim ettiler.

Yapılan ziyareti değerlendiren Başkan Yücel’de,” Gönül Kemal Reisoğlu İlkokulu öğrencilerinin davetine katıldım. Okul bahçelerine yaptırdığımız çevre düzenlemesi için şahsımı davet ettikleri ve plaket verdikleri için okul yönetimine, velilere ve öğrencilerimize teşekkürü borç bilirim.” dedi.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.