banner6

Başkan Yücel’den Mahmutlar’a kültür merkezi

banner18

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel Alanya’nın en büyük Kültür Merkezi ve Düğün Salonunu Mahmutlar Mahallesine kazandırıyor. Projenin ihale aşamasına geldiğini aktaran Başkan Yücel, 2019 yılında aynı zamanda dev bir sosyal tesis olan Düğün Salonu projesini hayata geçireceklerini söyledi.

Başkan Yücel’den Mahmutlar’a kültür merkezi
14 Ocak 2019 Pazartesi 14:37

AVLUDA SOSYAL HAYATIN YAŞATILDIĞI DEV PROJE 2019 DA HAYATA GEÇİRİLİYOR

Alanya'nın nüfus yoğunluğu bakımından en büyük mahallesi olan Mahmutlar'a düğün salonu ve kültür merkezi yapılıyor. Projenin Türk Mimarisinin modernleşmesi,  avluda sosyal hayatı yaşatan bir proje olduğunun altını çizen Başkan Yücel,  doğal hayat ile mekan bağlantılarının büyük bir titizlikle yansıtıldığı dev kültür merkezi ve düğün salonunu 2019 yılında Mahmutlar halkının hizmetine sunacaklarını belirtti.

LED SERTİFİKALI VE EKOLOJİK BİNA

Alanya’nın ekolojik şartların uygun olarak hazırlanan projede, gelin odası, konferans salonu,mescit,nikah salonu ve dükkanlar yer alıyor. Sıcak giriş, sanatçı girişi ve avlulu yapı özelliği ile bölgenin en kapsamlı düğün salonu ve kültür merkezi olmaya aday merkez LED sertifikalı ve ekolojik bina özelliği ile de göz kamaştırıyor.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.