banner6

Başkan Yücel, Makedonya'da Muhtarlarla iştişare yaptı

banner18

Başkan Yücel, Makedonya'da Muhtarlarla iştişare yaptı
07 Nisan 2018 Cumartesi 18:34

Merkez ve kırsalda görev yapan 75 mahalle muhtarları ile Makedonya’da Kültür gezisine devam eden Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, programın üçüncü gününde mahalle muhtarları ile istişare toplantısında bir araya geldi. Üsküp Aleksandar Palace Otel’in toplantı salonunda gerçekleşen istişare ve değerlendirme toplantısına Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, merkez ve kırsal mahalle muhtarları ve icracı birim müdürleri katıldılar. Alanya Belediyesi’nin 4 yılda yaptığı hizmetleri anlatan tanıtım filmi ile başlayan istişare toplantısında konuşan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, önümüzdeki dönemlerde yapacağı projeleri muhtarlarla paylaştı.

YÜCEL: “GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİNİZ BİZLER İÇİN ÖNEMLİ”

Yapılması planlanan işlerin ve mahallelerdeki eksikliklerin istişare edildiği toplantıda konuşan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel; “Amacımız Alanyamızı bir adım ileri nasıl götürebiliriz. Sorunların çözümü konusunda sizlerin görüş ve önerileri bizler için önemli. Öncelikle katılımlarınız için teşekkür ediyorum. Merkez ve kırsal mahallelerimize daha iyi hizmet götürmek için sizlerle sürekli iç içeyiz. Ancak bugün hem kültürel hem de kaynaşma adına buradayız. Alanyamıza en iyi şekilde hizmet etmek için birimlerimiz yirmi dört saat görevde. Bu doğrultuda en önemli görev mahalle muhtarlarımıza düşüyor. Sizler istekleri ve sorunları bildiriyorsunuz bizler de çözüme kavuşturmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Göreve geldiğimiz zaman kırsal mahallelerimizin en önemli sorunu yoldu. Çok şükür şu anda yol ve park sorunlarını ortadan kaldırdık. 2018 yılında da aynı gayret ve azimle çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi.

Mahalle muhtarlarının her zaman fikir ve önerilerini dikkate aldıklarını belirten Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel; “Yaklaşan turizm ve yayla sezonu öncesinde muhtarlarımız ile bundan sonra daha sık bir araya geleceğiz. İcracı birim müdürlüklerinin de katılımıyla belirli günlerde muhtarlarımız ile değerlendirme toplantılarına başlayacağız. Bu doğrultuda hizmetlerimizi daha doğru ve hızlı bir şekilde vatandaşlarımıza ulaştıracağız.”dedi.

“BİZİM İÇİN FARKLI VE KÜLTÜREL BİR GEZİ OLDU”

Muhtarlar adına bir konuşma yapan Alanya Muhtarlar Derneği Başkanı Hasan Yüksel; “Öncelikle böyle bir geziyi düzenlediği için Belediye Başkanımız Adem Murat Yücel’e mahalle muhtarlarımız adına teşekkür ederim. Bizim için farklı ve kültürel bir gezi oldu. Muhtar arkadaşlarımız içinde verimli bir gezinin olduğunu düşünüyoruz. Alanyamıza gece gündüz hizmet eden Alanya Belediyesi’nin tüm personeline vatandaşlarımız ve muhtarlarımız adına teşekkür ederim.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.