Başkan Toklu’ya ziyaretler hız kesmiyor

banner18

Alanya Çevre yolu üzerinde yeni yerine taşınan Ak Parti Alanya İlçe Başkanlığına ziyaretler olanca hızıyla devam ediyor.

banner94
Başkan Toklu’ya ziyaretler hız kesmiyor
07 Ocak 2019 Pazartesi 17:09

Dün Alanya Ak Parti İlçe Teşkilatı yeni binasına Antalya Ak Parti İl Başkanı Ethem Taş, Milletvekilleri Mustafa Köse ve Kemal Çelik ziyarette bulunup İlçe Başkanı Mustafa Toklu’yu kutlamışlardı. Bugün Ak Parti İlçe Teşkilatı binasının yeni yerine taşınması dolasıyla Mustafa Toklu’ya hayırlı olsun ziyaretleri sürdü.

Antalya Büyükşehir Belediyesi eski Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Şube Müdürü İlyas Şirin eski yöneticiler den Hasan Kılınç Başkan Toklu’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Ziyaretçiler yeni binanın son derece şık ve Ak Parti Alanya İlçe Teşkilatına yakışır derecede olduğunu belirterek emeği geçenlere teşekkür ettiler. Ak Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu’da bu ziyaret’den son derece memnun kalırken “Partililerimizin rahat bir ortamda çalışmaları için bu güzel eseri Alanya’mıza kazandırdık. Bize destek olan bütün arkadaşlarımıza teşekkür ederim” dedi.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.