banner6

Başkan Şahin, otelcilerle bir araya geldi

banner18

Nisan ayında yapılacak ALTSO Başkanlık seçimleri öncesi çalışmalarına devam eden Başkan Mehmet Şahin, otelci üyeleri ile Banana Otel'de bir araya geldi.

Başkan Şahin, otelcilerle bir araya geldi
14 Şubat 2018 Çarşamba 18:20

2013'ün Haziran’da göreve gelmesinin ardından dur durak bilmeden çalışan Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Mehmet Şahin, bugüne kadar yaptıklarını ve bundan sonra yapacaklarını Banana Otel’de bir araya geldiği otelci üyelerine anlattı. Ardından bir açıklama yayınlayan Şahin, şöyle konuştu;

"Geride bıraktığımız 4 yılda geleneksel hale getirdiğimiz kahvaltılı istişare toplantılarımızın 5’incisinde 10. ve 24’üncü meslek grubundaki üyelerimizle bir araya geldik. Otel, konaklama sektörünün beklentileri ve yönetim kurulu faaliyetlerimiz konularında fikir alışverişinde bulunduk. Her yıl olduğu gibi bu yıl da ALTSO'nun 24 meslek grubunun temsilcileri ile haftalık düzenli biçimde bir araya gelerek sektörlerin sesini dinleyeceğiz. Hizmet bayrağını devraldığımız 2013 Haziran ayından bu yana her daim üyelerimizi aradık, ulaştık ve ulaşılabilir olduk. Üyelerimizi asla seçimden seçime hatırlamadık. İlk günkü aşk ve heyecanla; üyelerimizin teveccühü ile çalışmalarımız devam ediyor. Bugünkü toplantımıza da katılarak salonumuzu dolduran, bizleri onurlandıran saygıdeğer ALTSO üyelerine en derin sevgi ve saygılarımızı sunarım. Biz büyük bir ALTSO ailesiyiz."

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.