“ASMEK sosyal belediyeciliğin önemli yüzü”

banner18

İyi Parti Alanya İlçe Başkanı Yücel Apaydın, yeni eğitim ve öğretim dönemine başlayan  Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya ASMEK’i ziyaret etti.

banner94
“ASMEK sosyal belediyeciliğin önemli yüzü”
08 Kasım 2019 Cuma 14:27

2019-2020 Eğitim ve Öğretim yılının 1. Döneminin başladığı Alanya ASMEK’te idari kadro da değişti. Alanya ASMEK’e Ecem Hacıeyüpoğlu sorumlu olarak atandı. İyi Parti Alanya İlçe Başkanı Yücel Apaydın da kurs merkezini ziyaret ederek göreve başlayan Ecem Hacıeyüpoğlu’na başarılar diledi. Daha sonra merkezde kurs verilen sınıfları tek tek gezen Apaydın, kursiyerlerle sohbet etti ve taleplerini dinledi.

Hacıeyüpoğlu’ndan da kurs merkezi ve işlevi hakkında bilgi alan Apaydın yaptığı açıklamada; “ ASMEK, Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Alanya’da halkla birebir iletişim kurduğu en önemli yerlerin başında geliyor. Halkımıza Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Muhittin Böcek’in sosyal belediyecilik anlayışını en iyi anlatacağımız ve göstereceğimiz yer ASMEK.. Biz de bu merkezin daha iyi ve herkesi kapsayacak bir şekilde hizmet verebilmesi için elimizden geleni yapacağız. “ dedi.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.