banner6

ALTSO Başkanı Şahin'den çalışma grubu yakın dostlarına ‘Ahde Vefa’

banner18

ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, oda seçimlerinde kendisine yakın olan çalışma grubu dostlarını verdiği yemekte bir araya getirdi.

banner94
ALTSO Başkanı Şahin'den çalışma grubu yakın dostlarına ‘Ahde Vefa’
14 Ocak 2020 Salı 14:14

HABER-Muammer SOYLU

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, kendisine yakın oda seçimlerinde çalışma gurubu dostlarına Banana Otel’de "Ahde Vefa” yemeği verdi. Yaklaşık 300 kişilik bir gruba seslenen Başkan Şahin'in ilk sözleri "Arkadaşlar merak etmeyin bu yemek sadece 'Ahde Vefa' yemeğidir. Bir yere aday falan değilim" oldu.

Kısa sürede büyük işleri birlikte başardıklarını ifade eden Mehmet Şahin "Mahmutlar'a 6. Noteri getirmenin sevincini yaşıyoruz. Allah izin verirse Alanya'ya marka bir oteli kazandıracağız. Bana olan güveninizi hiç şüphesiz boşa çıkarmayacağım.” dedi.

Gecede misafirlere sunulan menünün zenginliği,  titizlikle ve özenle hazırlandığı gözden kaçmadı. ALTSO Başkanı Mehmet Şahin sosyal medya hesabından, “Çalışma Grubu arkadaşlarımızla  ‘Ahde Vefa’ temalı akşam yemeğinde bir araya geldik. Hayata geçirilen ve planlanan projeler konusunda bilgi alışverişinde bulunup, değerli arkadaşlarımızla hasret giderdik. Rabbim birlik ve beraberliğimizi bozmasın” şeklinde paylaşımda bulundu.

Banana Beach Clup’ta gerçekleşen yemeğe katılım oldukça yoğun oldu. 

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.