banner6

Alanya’da sezon öncesi eğlence merkezleriyle önemli toplantı

banner18

Yaklaşan turizm sezonu öncesi işletme sahipleri ile bir araya gelen zabıtadan sorumlu Alanya Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Kula, sürdürülebilir turizm için sektörde hizmet veren herkesin daha dikkatli olmasını gerektiğini belirtti.

banner94
Alanya’da sezon öncesi eğlence merkezleriyle önemli toplantı
27 Nisan 2018 Cuma 12:48

Alanya Belediyesi Yeni Kapalı Salı Pazarı zabıta ek binasında düzenlenen güvenlik ve bilgilendirme toplantısına Alanya Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Kula, Alanya Emniyet Asayiş Büro Amiri İsa Arı, Toplum Destekli Polis Büro Amiri İlyas Çağlayan, Zabıta Müdürü Hasan Akın, Zabıta Amiri Bülent Filiz, restoran ve bar işletmecileri katıldılar.

TOPLANTIDA ASAYİŞ, GÜRÜLTÜ VE ÇIĞIRTKANLIK KONULARI GÖRÜŞÜLDÜ

Turizm sezonu öncesi daha dikkatli ve duyarlı olmaları gerektiğini belirten Alanya Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Kula, biz yerli ve yabancı turistlere daha kaliteli nasıl hizmet verebiliriz bunun peşindeyiz dedi. İşletmelerin açılış ve kapanış saatlerinden çığırtkanlık ve hanutçuluğa kadar birçok konuyu toplantıda görüştüklerini belirten Başkan Yardımcısı Mehmet Kula, ‘Zabıta personelimiz gece gündüz görevde. Gelen turistimizin huzuru ve güveni için tüm önlemler alındı. İşletme sahiplerinden de aynı hassasiyeti bekliyoruz’’ dedi.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.