Alanya’da ölülerin kemikleri sızlıyor

banner18

Alanya’da bir mezarlıkta kuruması sebebiyle yıkılan devasa ağaçlar mezarlara zarar vererek vatandaşların tepkisini çekti. Her an yıkılabilecek birçok ağacın bulunduğu mezarlık ziyaretçileri de tehdit ediyor.

banner94
02 Aralık 2019 Pazartesi 15:55

HABER - Muammer SOYLU

Alanya Dinek Belediye mezarlığı bu günlerde bünyesinde barındırdığı, kuruyan ve mezarlıkların üstüne yıkılan ağaçlarla gündeme geldi. Antalya Büyükşehir Belediye Bünyesinde bulunan ve yakınında birde  mezarlık müdürlüğününde bulunduğu  Dinek Belediye mezarlığı, büyük bir faciaya yol açabilecek bakımsız ve kurumuş yaşlı ağaçlarla korku saçıyor.

“ÖLÜLERE SAYGINIZ OLSUN”

Geçtiğimiz günlerde kuruyup fırtına nedeniyle yıkılan bir ağacın 6 mezara hasar verdiğini belirten vatandaşlar mezarlığın Allah'a emanet olduğunu ifade ettiler. Yıkılma tehlikesi olan bir çok ağacın bulunduğu ifade eden ziyaretçiler, “Bu ağaçlar biz buradayken fark etmeden başımıza düşse bunun hesabını kim verecek? Mezarlara, içlerinde yatan ölülere azıcık saygınız olsun, eminim ki kemikleri sızlıyordur. Yetkililer bir an önce gelip inceleme yapsın, kuruyan ağaçlara önlem alsınlar.” dediler.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.