Alanya’da çukurlar isyan ettirdi: “Çocuğumun rızkını verdim”

banner18

Alanya’nın en kalabalık mahallesi olan Mahmutlar’da bir firmanın kazıp bıraktığı çukurlar vatandaşlar tarafından tepkiye sebep oluyor. Paketçilik yapan bir vatandaş bu açılan çukurlara motorla girerek zarara uğradığını ve çocuğun rızkını motorun tamirine harcadığını belirtti.

banner94
Alanya’da çukurlar isyan ettirdi: “Çocuğumun rızkını verdim”
14 Şubat 2020 Cuma 17:33

HABER - Gazete ALANYA

Alanya’nın Mahmutlar Mahallesi’nde iddialara göre bir internet firması her yeri kazarak şantiyeye dönüştürdü. Kazılan ve kapatılmayan çukurlar yüzünden birçok insan takılıp düşerken bir paketçilik yapan bir vatandaş ise kullandığı motoruyla açılan o çukurlardan birine girdi. Jantı zarar gören motor yüzünden bir miktar para ödeyerek çocuğun rızkını buna yatırdığını ifade eden vatandaş isyan etti.

Ciddi yaralanmalara sebep olabilecek çukurlar için bir paylaşımda bulunan o vatandaş, “Ben Mahmutlar tavuk dünyasında paketçilik yapıyorum. Bu açılan yarıkların içine kablo koyulalı 1 ay oldu ama kapanmadı motorun tekeri ve jantı bu sebepten dolayı zarar gördü. 250 TL ödedim tamirci şahit. Hakkımı helal etmiyorum gecenin karanlığı yağmur fırtınada paket servis yapıyorum ben 1 çocuğum var çocuğumun rızkını motorun tekerleğine verdim.” dedi.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.