banner6

Alanya Mobilyacılar Odası Tüyap Fuarı’nda

banner18

Bu 22.’si düzenlenen İntermob Uluslararası Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı’na Alanya Mobilyacılar Başkanı olan Hüseyin Alataş ve oda üyeleri katılım gösterdi.

banner94
Alanya Mobilyacılar Odası Tüyap Fuarı’nda
12 Ekim 2019 Cumartesi 16:31

HABER – Muammer SOYLU

Alanya’da mobilyacılık yapan ve Alanya Mobilyacılar Odası Başkanı olan Hüseyin Alataş, oda üyeleri ile birlikte İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen İntermob 22. Uluslararası Mobilya Fuarı’na katıldı. İntermob Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları,Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarında Ahşap, orman ürünleri ve teknolojileri alanlarında trendlerin belirleniyor, mobilya yan sanayi ve aksesuarları sektörlerinin öncü firmalarının en yeni ürün ve hizmetlerini görücüye çıkarıyor ve yerli ve yabancı ziyaretçi açısından etkin ve verimli bir pazarlama alt yapısı oluşturuluyor.

Başkan Hüseyin Alataş, kendilerine sponsor olan Alanya Sanayici ve İşadamları Derneği (ALSİAD) Başkan Yardımcısı ve ALSUN Orman Ürünleri sahibi Mahmut Köse’ye “Alanya Mobilyacılar Odası’na verdikleri destekten dolayı şahsım ve tüm oda üyelerimin adına kendilerine teşekkürü borç biliriz.” dedi.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.