Alanya'da sıcak asfalt çalışmaları

banner18

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı ekipleri tarafından Alanya'daki mahalle yolları sıcak asfaltla kaplanıyor.

banner94
Alanya'da sıcak asfalt çalışmaları
10 Nisan 2018 Salı 13:49

Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı ekipleri Alanya'da 2018 yılı yatırım programında yer alan grup yollarında asfalt çalışmalarına başlandı. Alanya'nın Toslak Mahallesi'nde yol çalışmaları için şantiye kuran kırsal alan ekipleri, Alanya'daki bu yılın ilk sıcak asfalt çalışmasına Toslak, Kayabaşı, Hacıkerimler, Türktaş ve Süleymanlar mahallelerinin kullandığı grup yolundan başladı. 6 kilometrelik grup yolundaki çalışmaları Alanya Kırsal Alan Sorumlusu Arif Yeni, Kayabaşı Muhtarı Mesut Göztaş ve mahalle sakinleriyle yerinde inceledi.

BÜYÜKŞEHİR'LE HAYAL ETTİĞİMİZ HİZMETLERE KAVUŞTUK

Çalışmadan duyduğu memnuniyeti dile getiren Kayabaşı Mahallesi Muhtarı Mesut Göztaş, “2014 seçimleri öncesi birçok kişinin eleştirdiği Büyükşehir Yasası'nın ne kadar önemli bir değişim olduğunu hizmetler gelmeye başlayınca herkes gördü. İyi ki bu yasa yürürlüğe girmiş, daha önce hayal ettiğimiz birçok hizmet şimdi ayağımıza geliyor. Şehirler hangi hizmeti alıyorsa kırsal mahallelerde de aynı hizmeti görüyoruz. Örneğin, mahalle yolumuz ilk defa sıcak asfaltla tanışıyor. Daha konforlu bir yoldan ulaşım sağlayacağız. Bizlere bu yatırımları getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'e teşekkür ediyorum" dedi. 

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.