banner6

Alanya'da neler oluyor? Mahmutlar'a var, Payallar'a yok

banner18

Alanya Mahmutlar Mahallesi’nde bazı sokak lambalarının gündüzde yanarken, Payallar Mahallesi’nde sokak lambalarının bir haftadır yanmaması büyük tepki çekiyor.

banner94
Alanya'da neler oluyor? Mahmutlar'a var, Payallar'a yok
10 Ocak 2020 Cuma 16:21

ÇOK ÖZEL HABER – Yüksel SOYLU

Alanya’da teknik arıza ve bakımsızlık yüzünden sorun çıkaran, Akdeniz CLK Elektrik Dağıtım’ın idaresindeki sokak lambaları duyarlı vatandaşların canını çok sıkıyor. Son olarak Mahmutlar Mahallesi’nde gündüzde yanan sokak lambaları israfa sebep olurken, Payallar’da sokak lambalarının bir haftadır yanmaması pes dedirtti.

“BOŞA İSRAF”

Mahmutlar’da duruma şahit olan ve boşa israf edilen elektriğin kendi vergileri ile ödendiğini belirten vatandaşlar “Sokak lambalarının gündüzde yanması ciddi anlamda israfa yol açıyor. Bu durum bizim faturalarımıza yansıyacak. Her yer aydınlık ancak ışıklar yanıyor.” diyerek tepkilerini dile getirdiler.

“ARABA ÇARPARSA NE OLACAK?”

Payallar Mahallesi’nde ise araçların geçtiği ve sokak lambalarının yanmadığı o sokaktan geçmek zorunda kalan vatandaşlar, “Birimize karanlıkta araba çarpsa kim suçlu olacak? Sürücüler yanmayan lambalar yüzünden önlerini göremiyor.Umarım bu işe kısa sürede çözüm bulunur.” dediler.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.