Alanya'da corona o başkanı da vurdu: “Yönetim yanınızda”

banner18

Türkiye’de 65 yaş üstü vatandaşların dışarı çıkmasına dair getirilen yasaktan CHP Alanya İlçe Teşkilatı Başkanı Coşkun Karadağ’da etkilendi. 65 yaşından büyük olan Karadağ, “Bir müddet evdeyim. Yönetim kurulu üyelerimiz vatandaşlarımızın yanında” dedi.

banner94
Alanya'da corona o başkanı da vurdu: “Yönetim yanınızda”
27 Mart 2020 Cuma 12:54

Bakanlık kararı ile Türkiye’de 65 yaşından büyük vatandaşların dışarı çıkması yasaklanmıştı. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Alanya İlçe Teşkilatı Başkanı Coşkun Karadağ’da 65 yaşından büyük olduğu için evden çıkamıyor.

Karadağ bunun üzerine bir paylaşım yaparak vatandaşlara seslendi: “Değerli yol arkadaşlarım. Ülkemizin başına bela virüs, tüm halkımıza can ve mal tehdidinde bulunduğu gibi en fazla emeği ile geçinenlere, İşci kardeşlerimize zarar vermektedir. Genel başkanımızın 13 maddelik öneri paketini desteliyor ve hayata geçirilmesini talep ediyoruz. Sağlık bakanlığının 14 maddelik uyarı paketini ciddiye almalıyız. Bende kişisel olarak risk gurubunda olduğumdan bir müddet evde kalmak zorundayım. Kurumsal olarak siyasi faaliyetlerimiz devam etmektedir. Yönetim kurulu üyelerimiz aldıkları sorumluluk konularında kendilerine ulaşmanız halinde sorunlarınıza çözüm olmaya devam edecektir. Herkese sağlıklı günler diliyorum.”

Karadağ’ın yönetimindeki korona nöbetçileri şu şekilde: 

Çevre Sağlığı ve İlaçlama: İrfan Akgün, Mustafa Eroğlu

ASAT: Ali Hancı, Gülçin Güner, Bengisu Yarı

Sosyal Hizmetler: Halime Şenli, Anıl Toprak, Şengül Işık, Mustafa Aras, Ayşenur Dere

Kırsal: Halil Durusoy, Gökhan Sipahioğlu

Ulaşım: Haydar Uyar, Hüseyin Kaya

Mezarlık: Tekin Açıkalın, Sami Uzun

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.