banner6

Alanya Belediyesi'nden doğudan batıya hizmet

banner18

Alanya Belediyesi, doğu ve kuzey mahallelerinden Dere, Demirtaş, Gözüküçüklü, Paşaköy,Dim Gümüşkavak ve Sapadere’de istinat duvarı ve yol düzenleme çalışmalarını sürdürürken batı mahallelerinde de Payallar ve Avsallar Hizmet Birimlerine bağlı ekipler, çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

banner94
Alanya Belediyesi'nden doğudan batıya hizmet
01 Mart 2019 Cuma 11:13

Tüm mahalleleri hızlı ve etkin hizmetlerle buluşturan Alanya Belediyesi, Vatandaşlardan tam not alıyor. Merkez, doğu ve batı mahallelerinde kurulan şantiyelerden en ücra köşelere kadar hizmet götüren Alanya Belediyesi, altyapıdan yol düzenlemeye, asfalttan park ve yeşil alanlara kadar çok yönlü bir hizmet yürütüyor. Çalışmalı kapsamında Dere, Demirtaş, Gözüküçüklü, Paşaköy, Dim Gümüşkavak, Yeşilöz ve Sapadere’de istinat duvarı, yol düzenleme; Avsallar ,Payallar, Konaklı, Akdam, Toslak, Okurcalar, yağmursuyu ve kavşak düzenleme, Dere Mahallesinde yol çalışması devam ediyor.

ALANYA BELEDİYESİ ENGELLİLERİNDE UMUDU OLMAYA DEVAM EDİYOR

Engelli vatandaşların sosyal hayata katılmalarıve bu yöndeki çalışmaları ile ülke genelinde adından söz ettiren Alanya Belediyesi, engelli vatandaşların hayatlarını kolaylaştırmak için çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Kargıcak Mahallesi Songüller Sokak’ta yaşayan engelli vatandaşın evinin önü beton yol yapılarak hizmete sunuldu.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.