Alanya Bahçeşehir Koleji’nden muhteşem konser

banner18

Alanya Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen Bahçeşehir Koleji Alanya Okul Korosu Müzik Dinletisi programına Alanya halkı, veliler, Bahçeşehir Koleji Alanya yönetim kadrosu ve öğretmenleri katıldı.

banner94
Alanya Bahçeşehir Koleji’nden muhteşem konser
17 Mayıs 2019 Cuma 15:29

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan programda geçtiğimiz günlerde şehit düşen Piyade Uzman Çavuş Zekeriya Zencirli ve tüm şehitlerimize ithafen “Yiğidim Aslanım” şarkısı Bahçeşehir Koleji Alanya Fen Bilgisi Öğretmeni Seyhun Peker tarafından seslendirildi.

Programın devamında Bahçeşehir Koleji Alanya Okul Korosu, dinleyenlere geçmişten günümüze hafızalarda yer eden nostaljik eserler sundular. Sahnede sevilen şarkı ve türküleri seslendiren okul korosu izleyenleri kendilerine hayran bıraktı. Öğrencilerin sahne aldığı konserde bazı öğrencilerimiz bireysel sahne alıp düet yaptılar ve sesleriyle,profesyonelleri aratmayan performanslarıyla izleyenlerin beğenisini kazandılar.

Bahçeşehir Koleji Alanya Kurucusu Burcu Haboğlu Baba Müzik Öğretmeni Berna Alicikoğlu ve Okul korosu öğrencilerine konsere hazırlanmalarında gösterdikleri emeklerinden dolayı teşekkür etti.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.