banner6

AK Kadınlar'dan kitap kampanyası

banner18

AK Parti Alanya İlçe Kadın Kolları Teşkilatı düzenlenen kampanya kapsamında toplanılan kitapları Yeşilöz ve Tırılar Okulları'na verdiler.

AK Kadınlar'dan kitap kampanyası
09 Kasım 2018 Cuma 17:13

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Alanya İlçe Kadın Kolları Teşkilatı yaptıkları projelerle dikkat çekmeye devam ediyorlar. Kadın Kolları Başkanı Gülay Özen'in önderliğinde düzenlenen 'Bir Kitapla Aydınlat Geleceği' kapsamında yüzlerce kitap toplanılmıştı. Vatandaşların ve işadamlarının bağışladığı kitaplar bugün miniklerle buluşturuldu.

İlk olarak Yeşilöz, daha sonra ise Tırılar İlk ve Orta Okuluna giden Kadın Kolları Üyeleri okulların kütüphanelerini doldurdular. Kütüphaneye bırakılan kitaplar Tırılar ve Yeşilöz öğrencileri tarafından büyük sevinçle karşılandı.

Öğrencilere kitap yardımında bulunarak önemli bir projeye imza attıklarını belirten Kadın Kolları Başkanı Gülay Özen, "Bu yaştaki çocuklarımızın en büyük ihtiyacı kitaptır. Kitap okuyarak gelişimlerini tamamlayacaklar. Bu okullarımızda da kitap eksiği olduğunu belirledik. Öğrencilerimize bir nebze de olsa yardımımız olduğu için çok mutluyuz. Bizlere kitap desteği sağlayan tüm vatandaşlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyoruz." diye konuştu.

Tırılar İlk ve Orta Okulu Müdürü İsmail Zengin ve Yeşilöz İlk ve Orta Öğretim Okulu Müdürü Mehmet Karayel destekleri için AK Parti'li kadınlara teşekkür ettiler.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.