banner6

Adem Başkan’a Mekke’den selam var

banner18

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e Mekke’den bile sevgi gösterisinde bulunuluyor.

banner94
Adem Başkan’a Mekke’den selam var
20 Haziran 2019 Perşembe 15:07

ÖZEL Haber - Muammer SOYLU

Alanya’nın MHP’li Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e bu kez kutsal topraklar olan Mekke’den selam geldi.

Alanya’dan birçok vatandaş dinimizin ziyaret etmemizi emrettiği Kutsal Topraklar olan Mekke ve Medine’ye akın ediyor. Alanya’dan Mekke’ye giden Kazım Yüksel isimli vatandaş ise Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i unutmadı. Başkan Yücel’i oldukça seven Kazım Yüksel, Mekke’den Başkan Yücel’e selam ve dua gönderdiğini belirtti. Sosyal medya üzerinden paylaşım yapan Yüksel’in gönderisi beğeni yağmuruna tutuldu.

Bilindiği üzere Müslümanlığın temel direği olan, İslam'ın 5 temel şartlarından birisi Hacca gitmenin ön hazırlığı Mekke'ye giderek Kâbe'yi ziyaret ve tavaf ederek Umre vazifesini yerine getirmekle oluyor. Alanyalı Kazım Yüksel’in Mekke’den Başkan Yücel’e selam ve dua gönderdiğini belirtti. Sosyal medya üzerinden paylaşımına Alanya Belediye Başkanı Adem Murat nasıl bir cevapla karşılık vereceği merak konusu oldu.

Bu ilk değil. Suriye’nin Afrin bölgesinde Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından yürütülen Zeytin Dalı Harekatı'nda görev alan Alanyalı Asker Halil İbrahim Bor’un, üzerine “Sayın Başkanımız Adem Murat Yücel’e Afrin’den Selamlar” yazdığı füzenin fotoğrafı, sosyal medyada paylaşmış, yine sosyal medya üzerinden beğeni yağmuruna tutulmuştu. O günlerde gazetelerde yer

‘’Yücel’e Afrinden Selamlar” şeklinde haber böyle yansımıştı.

AFRİN KAHRAMANLARI BAŞKAN YÜCEL'E CEPHEDEN SELAM GÖNDERMİŞTİ

http://www.gazetealanya.com/alanya-haberleri/afrinden-adem-baskana-selam-var-h57439.html

Afrin’den Adem Başkana selam var

Suriye’nin Afrin bölgesinde Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından yürütülen Zeytin Dalı Harekatı'nda görev alan Asker Halil İbrahim Bor’un, üzerine “Sayın Başkanımız Adem Murat Yücel’e Afrinden Selamlar” yazdığı füzenin fotoğrafı, sosyal medyada büyük ilgi çekti.

Zeytin Dalı Harekatında görev yapan Aslen Hataylı ve uzun süredir Alanya’da yaşayan, Yazar İnşaatın yeğeni Asker Halil İbrahim Bor Alanya’yı unutmadığını gösterdi. Üzerine, “Sayın Başkanımız Adem Murat Yücel’e Afrin’den Selamlar” yazılan füze fotoğrafı sosyal medya sayfasına gönderilirken, bu fotoğraf vatandaşların büyük ilgisini çekti. Çok sayıda beğeni ve paylaşım alan fotoğrafı gören vatandaşlar, Afrin’e hayır dualarını ve iyi dileklerini ifade eden yorumlarda bulundu.

Öte yandan Zeytin Dalı Harekatında görev yapan Asker Halil İbrahim Bor ‘un adının yazdığı havan topu mermisinin fotoğrafı, gören Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel oldukça duygulu anlar yaşadı.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.