banner6

ADD Alanya’dan Atatürk Halk Koşusu etkinliği

banner18

Atatürkçü Düşünce Derneği Alanya Şubesi, 10 Mart Pazar günü düzenleyecekleri Atatürk Halk koşusu için basın açıklamasında bulundu.

banner94
ADD Alanya’dan Atatürk Halk Koşusu etkinliği
04 Mart 2019 Pazartesi 12:54

Atatürkçü Düşünce Derneği Alanya Şube Başkanı Aydın Özbaş, “Atatürk’e koşalım Atatürk’le koşalım” temalı Atatürk Halk koşusu için açıklamalarda bulundu. Özbaş yaptığı açıklama şu şekilde;

DEĞERLİ BASIN MENSUPLARI;

Atatürkçü Düşünce Derneği Alanya Şubesi olarak bu yıl 19. düzenlediğimiz Atatürk’e koşalım Atatürk’le koşalım”  temalı Alanya Yarı maraton ve Atatürk Halk koşusunu 10 Mart 2019 Pazar günü düzenliyoruz. Kayıtlar Alanya Belediyesi binasında 09 Mart cumartesi günü sabah 09.00 da başlayıp akşam 17.00 de sona erecektir. Halk koşusu 12 – 15 yaş grubunda 2 km. 15 yaş üzeri 5 km olarak belirlenmiştir.18 yaş altındaki gençlerimiz için Aile hekiminden sağlık raporu (koşmasında sakınca yoktur)ile velisi tarafından katılım formunun imzalanması gerekmektedir.

19 yıldır aralıksız düzenlediğimiz etkinliğimiz Alanya’mızın tanıtımı içindir.Bunlara en güzel örnekler Runantalya ve Trabzon Yarı Maratonlarıdır.Şu anda ülkemizde Atatürk adına koşulan tek yol koşusu olan bu etkinlik Alanya’mız için bir gurur kaynağıdır.Bu nedenle tüm Alanyalıları hem Atasına sahip çıkmaya hem de spor yapmaya ve Yarı Maraton ve halk koşumuzu izlemeye davet ediyoruz.

Yarışmada dereceye girenlere çeşitli ödüller verilecektir. Derneğimize bu organizasyonda büyük desteği olan; Alanya Kaymakamlığı, Alanya Belediye Başkanlığı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü. ALTSO, Atletizm Federasyonu temsilciliği, ALTİD, Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İlçe Emniyet Müdürlüğüne, Alanya Belediyesi Spor Müdürlüğü çalışanlarına,sponsor olarak derneğimize gönülden katkıda bulunanlara sonsuz teşekkür ederiz. Tüm Alanyalıları Atatürk adına yapılan bu etkinliğimizde spor yapmaya bekliyoruz. Saygılarımızla.

Aydın ÖZBAŞ 

Atatürkçü Düşünce Derneği

Alanya Şube Başkanı

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.